Sander Jensen    Titel : Kundechef og seniorkonsulent   Firma :  House of Code  /  Sj ak27   Mail :  sander@ houseofcode.io   Telefon : +45 30 28 84 42

Sander Jensen

Titel: Kundechef og seniorkonsulent

FirmaHouse of Code / Sjak27

Mailsander@houseofcode.io

Telefon: +45 30 28 84 42

  Tina Steen Jensen    Titel : Social media konsulent   Firma : we:social   Mail :  tina@wesocial.dk    Telefon : +45 23 46 44 13

Tina Steen Jensen

Titel: Social media konsulent

Firma: we:social

Mailtina@wesocial.dk

Telefon: +45 23 46 44 13

  Peter Urbak    Titel : Softwareudvikler   Firma :  OpenTeleHealth    Mail :  pu@opentelehealth.com    Telefon : +45 60 22 57 21

Peter Urbak

Titel: Softwareudvikler

FirmaOpenTeleHealth

Mailpu@opentelehealth.com

Telefon: +45 60 22 57 21

 
  Annette Haugen    Titel : Workshop og grafisk facilitator og coach   Firma : VISFAS www.grafiskfacilitering.no   Mail : mail@annettehaugen.com   Telefon : +45 26 15 83 65

Annette Haugen

Titel: Workshop og grafisk facilitator og coach

Firma: VISFAS www.grafiskfacilitering.no

Mail: mail@annettehaugen.com

Telefon: +45 26 15 83 65

 
  Sofie Lykke    Titel : Specialeskrivende   Firma : Forvaltning: RUC   Mail : sophielykke@hotmail.com   Telefon : +45 20 99 88 86

Sofie Lykke

Titel: Specialeskrivende

Firma: Forvaltning: RUC

Mail: sophielykke@hotmail.com

Telefon: +45 20 99 88 86

 
  Anne Cathrine Hulthin Andersen    Titel : Musikterapeut og koordinator   Firma :  Solvita    Mail :  anne.cathrine...@solvita.dk    Telefon : +45 40 42 75 49

Anne Cathrine Hulthin Andersen

Titel: Musikterapeut og koordinator

FirmaSolvita

Mailanne.cathrine...@solvita.dk

Telefon: +45 40 42 75 49

 
 Kristine Overgaard Nielsen   Titel : Ejer   Firma : NielsenLuxury   Mail :kristineovergaardnielsen@gmail.com   Telefon:  +45 30 51 65 23

Kristine Overgaard Nielsen

Titel: Ejer

Firma: NielsenLuxury

Mail:kristineovergaardnielsen@gmail.com

Telefon: +45 30 51 65 23

  Jonathan Bornemann    Titel : Adm. direktør   Firma :  House of Code  (app-bureau)   Mail :  jonathan@houseofcode.io    Telefon : +45 29 90 77 99

Jonathan Bornemann

Titel: Adm. direktør

FirmaHouse of Code (app-bureau)

Mailjonathan@houseofcode.io

Telefon: +45 29 90 77 99

 
  Gitte McGuire    Titel : Journalist og programtilrettelægger   Firma : DR / freelance   Mail : gitte@themcguires.us   Telefon : +45 22 52 03 24

Gitte McGuire

Titel: Journalist og programtilrettelægger

Firma: DR / freelance

Mail: gitte@themcguires.us

Telefon: +45 22 52 03 24

  Katja Bundgaard Meyer    Titel : Partner   Firma :  Ladies First Network    Mail :  katja@ladiesfirst.dk    Telefon : +45 28 19 81 18

Katja Bundgaard Meyer

Titel: Partner

Firma: Ladies First Network

Mail: katja@ladiesfirst.dk

Telefon: +45 28 19 81 18

  Maria Leerbeck    Titel : Partner / Stifter og indehaver   Firma :  Ladies First Network  / Forlaget Fortæl   Mail :  maria@ladiesfirst.dk    Telefon : +45 61 72 05 21

Maria Leerbeck

Titel: Partner / Stifter og indehaver

Firma: Ladies First Network / Forlaget Fortæl

Mailmaria@ladiesfirst.dk

Telefon: +45 61 72 05 21

  Nicole Marvin    Titel : Digital Design Praktikant   Firma :  Ladies First Network    Mail :  maria@ladiesfirst.dk    Telefon : +45 28 76 83 64

Nicole Marvin

Titel: Digital Design Praktikant

Firma: Ladies First Network

Mailmaria@ladiesfirst.dk

Telefon: +45 28 76 83 64

 
  Signe Schøler Frederiksen    Titel : Translatør og tolk   Firma : SSF Translation   Mail :  signe.f@gmail.com    Telefon : +45 61 27 86 37

Signe Schøler Frederiksen

Titel: Translatør og tolk

Firma: SSF Translation

Mail: signe.f@gmail.com

Telefon: +45 61 27 86 37

 Joanna Lykke   Titel : Specialeskrivende   Firma : Aarhus BSS International virksomhedkommunikation   Mail :joannalykke@hotmail.com   Telefon : +45 30 25 39 63

Joanna Lykke

Titel: Specialeskrivende

Firma: Aarhus BSS International virksomhedkommunikation

Mail:joannalykke@hotmail.com

Telefon: +45 30 25 39 63

 Ina Facius   Titel : Specialeskrivende   Firma : Statskundskab, Københavns Universitet   Mail : inafacius@gmail.com   Telefon : +45 29 70 22 03

Ina Facius

Titel: Specialeskrivende

Firma: Statskundskab, Københavns Universitet

Mail: inafacius@gmail.com

Telefon: +45 29 70 22 03

 
  Sarah Haldrup Bording    Titel : Specialeskrivende   Firma : Aalborg Universitet, Socialt Arbejde   Mail :  sarahhaldrup@gmail.com    Telefon : +45 42 40 91 60

Sarah Haldrup Bording

Titel: Specialeskrivende

Firma: Aalborg Universitet, Socialt Arbejde

Mailsarahhaldrup@gmail.com

Telefon: +45 42 40 91 60

  Vika    Titel : Kontorhund på deltid   Firma : Freeloader   Mail : sendflere@godbidder.org   Telefon : +45 30 28 84 42

Vika

Titel: Kontorhund på deltid

Firma: Freeloader

Mail: sendflere@godbidder.org

Telefon: +45 30 28 84 42

  Anja Bach Hansen    Titel : Blomsterdesigner   Firma : Skråsnit - skraasnit.dk   Mail : mail@skraasnit.dk   Telefon : +45 61 66 03 36

Anja Bach Hansen

Titel: Blomsterdesigner

Firma: Skråsnit - skraasnit.dk

Mail: mail@skraasnit.dk

Telefon: +45 61 66 03 36